Franchise

Coffeento Aegean Roaster Coffee olarak 4 tip çalışma sistemimiz bulunmaktadır.

1 – Dilerseniz kendi cafenizde Coffeento ürünlerini satın alarak müşterilerinize sunabilir , eşsiz lezzet ve kahveler hazırlayabilirsiniz. Bunun için alışveriş sistemimizden beğendiniz ürünleri satın alabilirsiniz. Toplu alımlarınız olacak ise lütfen iletişim bölümünde mail yolu ile adet belirtiniz. Toplu alımlarda iskonto oranlarından faydalanabilirsiniz.

2 – Dilerseniz Bayilik alarak , Coffeento ürünlerini bölgenizdeki Otel , Restaurant , Cafe vb. işletmelere pazarlayarak bir toptancı gibi çalışabilirsiniz.

3 – Bir A.V.M. ‘de dükkan kiralamak yerine yada belirli bir lokasyonda dükkan açmak yerine , proje bazlı KIOKS tasarımlarını talep edebilir , A.V.M. ve Forum içlerinde tahsis edilecek yerlere ilişkin Kioksunuz da kahvelerinizi müşterilerinize sunabilecek bir işletmeye sahip olabilirsiniz. KIOKS dizaynı için lütfen iletişim bölümünden mail yoluyla bize ulaşın ve size yönelteceğimiz belgeyi doldurun. Akabinde görüşmelerimize devam edip , fizibilite çalışmasını tamamlayıp , yatırım maliyetini hesaplayarak sizinle paylaşabiliriz.

4 – Dilerseniz de bulunduğunuz lokasyonda Franchise sistemine katılabilirsiniz. Mevcut bulunduğunuz kendinize ait ve/veya kirada olduğunuz işletmenizin kroki planını bize göndererek yatırım maliyetini öğrenebilirsiniz. KROKİ , mimari çizim ve iç dizayn için en önemli noktadır. Ayrıca , tüm ekipmanlar firmamız tarafında sağlanacaktır. Anahtar Teslim Franchise işlemleri için lütfen mağazanızın krokisini bize iletin ve yatırım analizi için süreç işlemeye başlasın , siz arkanıza yaslanıp değişimi izleyin.

Her türlü soru , öneri ve iş talepleriniz için mail adresimiz ; cenk@coffeento.com

Saygılarımızla

Coffeento Aegean Roaster Coffee ®