Hakkımızda

Coffeento Aegean Roaster Coffee | 3rd Wave Coffee Shop And Roastery

 ( Finely Selected, Expertly Roasted, Lovingly Prepared )

Kahve Kavurma | Fason ve Private Label Kahve Üretimi | Barista ve Kahve Eğitimleri

Toptan Kahve Satış | Kahve Tedarik | Kahve Üretim 

Coffeento ® olarak , kurumsal ve/veya bireysel Coffee Shop mağazalarının, Yurt içi ve Yurt dışında bulunan kahve zincir mağazalarının istekleri doğrultusunda , özel olarak kahve kavurma, paketleme ve etiketleme taleplerini karşılamaktayız. İşimize tutku ile bağlıyız , talep edilen tüm kahve ürünlerine ilişkin özel tat profilleri yaratarak , müşterilerimizin kendine has tat profillerini oluşturmalarına ve müşterilerine farklı ve kaliteli kahve tatları sunmalarına yardımcı oluyoruz.

Üretimi yaptığımız kahve ürünlerine ilişkin olarak ; Espresso , Filtre Kahve , Nitelikli Kahveler, Yöresel Kahveler , Gold Hazır Kahve , Vb. gibi Harman ve/veya Single Origin ürünler.

KAHVENİN DÜNYASI

Firmanıza Özel siparişlerinizi iletmek ve ürün ile fiyat bilgisi alabilmek için mail atmanızı önemle rica ederiz. Mağazamızdaki sade filtre kahve ve Nitelikli ( Specialty ) kahve ürünlerini , dilerseniz sizler için en uygun demleme yöntemine göre öğüterek gönderebiliriz. Ürünlerin ödeme sayfalarında notlar kısmına , öğütme derecesini yazarak alışveriş yapabilirsiniz.

KAHVE ALIN

Yeşil kahve çekirdeklerine bilinen ama tarif edilemeyen dokunuşlar ile renk, sevgi, tat ve lezzet katabilen bir firmayız.
İşimize tutkuyla bağlıyız.
Damak tadınıza uygun lezzetleri bulmak için sizleri mağazamıza bekliyoruz. Gönderilerimizi PTT Kargo ile yapmaktayız. Arzu ederseniz , anlaşmalı bir kargo firmanız var ise siparişlerinizde Ödeme sayfasında kargo firmasını belirtebilirsiniz.
Kargonuzun hangi taşıma firması ile taşınmasını istiyorsanız , Ödeme sayfasında sipariş notu kısmına yazarak belirtiniz. Ayrıca 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedavadır.

KAHVE KAVURMA

Kahve ürünlerimiz hali hazırda mevcuttur. Ancak nitelikli ( Specialty Coffee ) kahve çekirdekleri için stok tutmamaktayız.
Kahveler , Kavurma işlemi bitiminde  , Degassing sürecinden sonra ambalajlanarak , taze bir şekilde müşterilerimize iletilmektedir.
Degassing süreci doğal aromaların netlik kazanması ve gazların kahveyi lezzetten yoksun bırakmaması için zaman almaktadır. işlem ortalama 3 gündür.

NEREDEYİZ ?

Coffeento Aegean Roaster Coffee , Hatay semti , Konak ‘ta yer almaktadır. Yolu mağazamıza yakın geçen her kahve sevdalısını bekleriz. Mağazamızda beğendiğiniz ürünleri tadabilmek için bizi ziyaret edebilirsiniz. Bol kahveli günler . . .

BLOG – YAZILAR

Yazılarımıza ilişkin paylaşımların yapıldığı , çeşitli haberlerin yer aldığı ve güncel duyuruların paylaşıldığı yazı sayfamızı bu sekmeden ziyaret edebilirsiniz..

  1. Merhabalar Orhan bey, Telefon numaranızı iletirseniz arkadaşlarımız hemen iletişime geçsinler, GÖrüşmek üzere, Saygılar

  2. Merhaba,ismim Orhan Bursa da 25 senedir işletmekte olduğumuz Bahçeli Kahve adı altında bir işletmemiz var.Artık işleri değiştirmek ve bir marka…

  3. İletişim numaranızı iletebilirseniz, hemen irtibata geçebilir , sorularınızı cevaplayabiliriz.

  4. Markanız ilgi çekici özellikle barista eğitimi içeriğini ilk defa gördüm.