Toptan Kahve Satış

Uzun yıllardır hizmetlerini sürdürdüğümüz işletmelerimiz için, kalıcı ve hep aynı kalitede ürünleri üretmeyi ve işletmelerin müşteri memnuniyetlerini ön planda tutmayı amaçladık. Kahve sektöründe kendi kalite standartlarımızı artırmak amacıyla kahve kültürünü de sürekli olarak takip etmeye devam ediyoruz.

Coffeento , firmanız , cafeniz ve/veya işletmeniz için aradığınız, ihtiyaç duyduğunuz kahveleri, toptan biçimde almanız açısından hem fiyat hem de kalite olarak sizlere en iyi ve kaliteli ürünleri ulaştırmaya devam ediyor.

Coffeento ® olarak , kurumsal ve/veya bireysel coffee shop mağazalarının, Yurt içi ve Yurt dışında bulunan Kahve zincir mağazalarının , cafelerin, restaurantların, otellerin, istekleri doğrultusunda , özel olarak kahve kavurma, paketleme ve etiketleme taleplerini karşılamaktayız. İşimize tutku ile bağlıyız , talep edilen tüm kahve ürünlerine ilişkin özel tat profilleri yaratarak , müşterilerimizin kendine has tat profillerini oluşturmalarına ve müşterilerine farklı ve kaliteli kahve tatları sunmalarına yardımcı oluyoruz.

Fason Kahve Üretimi ve Toptan Kahve satışı ile Bayilikler

Fason kahve üretimi, firmaların kendi markası ile kahve satışlarını gerçekleştirmek istediği; üretim, ithalat ve paketleme gibi operasyonel işlemleri gerçekleştirerek yüklerini de bir bakıma hafifletmek isteyenler için bir çözüm olarak karşımıza çıkmaktadır.

Fason kahve üretiminde markanıza uygun ambalajlama yaparak, kahve üretimi yapabiliyoruz. Firmanızın ve/veya markanızın adına düzenlenen etiketler ile son derece kaliteli biçimde hazırladığımız ürünleri sizlere sunmaktayız. Markanız ile birleştireceğiniz kahvelerin satışını daha hızlı gerçekleştirmek, müşterilerinize sunmak ve neticesinde markanızı daha geniş alanlara yaymak adına sizler de firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Görüş , Öneri , İstek , İş birliği , Kavurma , Kahve toptan alımı , Kioks , Franchise , danışmanlı Vb. tüm sorularını için ;

E – Mail : cenk@coffeento.com

Bir cevap yazın