Hizmetlerimiz

1 – BARİSTA EĞİTİMLERİ DESTEĞİ

Bir Coffee Shop mağazasının eğitimli ve işine sevgi ile bağlı uzman bir kadrodan oluşmasını tercih etmeliyiz. Bu bağlamda Coffeento personelinizin eğitimine destek vererek , işletmenizdeki baristaların eğitimlerinin tam bir profesyonellik çerçevesinde verilmesini sağlar. işinin uzmanı ve yetkin baristalar hem işletmelere maximum fayda sağlayacak , hem de müşterilerinizin isteklerine profesyonelce cevap verip müşteri memnuniyetini arttırmada önemli rol oynayacaklardır.

2 – ESPRESSO MAKİNESİ , KAHVE DEĞİRMENLERİ TEDARİK VE KALİBRASYON DESTEĞİ

Bir baristanın iş yerindeki en iyi ve yakın arkadaşı kahve değirmenleri , kahve çekirdekleri ve espresso makinesi olmalıdır. Espresso dünyaca kabul görmüş bir denkleme sahiptir , bu denkleme göre demlenen espresso , bir de güzel bir harmandan ibaret ise ( kaliteli çekirdek kahveler kullanılmışsa ) tadından yenmez. Espresso demlemek için bakımlı bir espresso makinesine , düzgün öğütme yapabilen bir değirmene , Ph derecesi düzgün ve yeterli , temiz bir suya , bir tartı aletine ve bir kronometreye ihtiyaç duyar.

Coffeento , makinelerinizin iyi çalışıp çalışmadıklarını analiz ederek , profesyonel olarak espresso demlemenize olanak sağlayan denkleme göre makinelerinizin ayarlarını ve bakımlarını yapmaktadır. Aynı zamanda ayarlar ve bakımlar tamamlandıktan sonra terazi ile ölçümlerde bulunmaktadır. Bu sayede espressonuzun dünya standartlarında olmasına zemin hazırlar.

3 – ESPRESSO MAKİNESİ ANLAŞMALI KAHVE ALIMI DESTEĞİ

İşletmenize bir espresso makinesi tedariği sayesinde hem makinenizi sözleşme bitimine kadar kullanabilecek , sözleşme bitimin makinenin mülküne de sahip olabileceksiniz. Coffeento ile aylık bazda belirli bir tutarda kahve alımı anlaşması imzaladığınız da , espresso makineniz size konsiye olarak verilecektir. Sözleşme bitiminde espresso makinesi artık sizindir.

4 – PRİVATE LABEL ÜRÜN DESTEĞİ ( Firmanızın adına özel kahve kavurma ve tedariği )

Firmanıza , Coffee Shop mağazanıza üretilen ürünler sizin belirleyeceğiniz marka isminiz ile gönderilmektedir. Kahve ürünleri firmanızın adını taşıyacak şekilde paketlenerek size ulaştırılır.