Danışmanlık & Franchise

Coffeento Aegean Roaster Coffee ©

           Coffeento © olarak bizler alanlarında uzman iş ortaklarımızla birlikte, gerek nitelikli kahve konusunda yatırım yapmak isteyen girişimcilere gerekse müşterilerine nitelikli kahve sunmayı isteyen tüm işletmelere; fizibiliteden menüye, consept ve görsel tasarımdan Barista eğitimlerine, personel seçiminden her türlü ekipmana, dekorasyondan işletme modelinin kurgulanmasına, müşteri memnuniyeti kriterlerine kadar ihtiyaç duyabilecekleri her noktada danışmanlık desteği sağlayarak Türkiye’deki üçüncü dalga kahve hareketini ve Coffeen Shop kültürünü ( Doğru anlamda ve belirli standartları sağlamak üzere ) desteklemeyi ve geliştirmeyi ile yapılan hataları bertaraf etme becerilerini geliştirmeyi amaç edindik.

          Cafe işletmeciliğinin yanı sıra Türkiye’de espresso bazlı içeceklerin standartlarını belirlemeye ve kalite çıtasını eğitimlerle yükseltmeye çalışan ve birçok yabancı marka ile de Ar-ge konusunda işbirliği yapan Cenk Bayraktar ve ekibi olarak 3rd Wave Cafe Danışmanlığı çerçevesinde sizlerle de deneyimlerimizi paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.

      Franchise ( Anahtar teslim Coffee Shop consepti ) yatırım maliyeti oldukça değişkendir. Açmak istediğiniz Coffee Shop için tam anlamıyla dizayn talep edilecek bir Franchise sisteminin yatırım maliyetinin hesaplanabilmesi adına , öncelikle KROKİ planına ihtiyacımız bulunmaktadır. Kroki planındaki duvar , açık ve kapalı alan , kapı , pencere vs. gibi ölçüler ve adetleri , yatırım maliyetini doğrudan etkilemektedir.

     Franchise için başvuracak olan yatırımcıların , öncelikle şu bilgileri paylaşmalarını talep etmekteyiz ;

  • Franchise olarak alınacak ve/veya kiralanacak Coffee Shop ‘un toplam kaç m2 olduğu ,
  • Ayrı ayrı açık ve kapalı alanların kaçar m2 oldukları ,
  • Coffee Shop maliyetlerinin daha tutarlı bir şekilde hesaplanabilmesi için mutlaka Kroki planının gönderilmesi , 

     Bu bilgileri ile talep edilecek bir Franchise daha net yatırım maliyetlerinin hesaplanmasını kolaylaştıracaktır.

Bu bilgilerin eksik olması durumunda Danışmanlık hizmetimize başvurabilirsiniz.

1 – Bir A.V.M. ‘de dükkan kiralamak  yada belirli bir lokasyonda dükkan açarak işletmek yerine , proje bazlı KIOKS tasarımlarını talep edebilir , A.V.M. ve Forum içlerinde tahsis edilecek yerlere ilişkin Kioksunuz da kahvelerinizi müşterilerinize sunabilecek bir işletmeye sahip olabilirsiniz. Böylelikle dükkan kiralarındaki maliyetleri minimuma indirgemiş olabileceksiniz. KIOKS dizaynı için lütfen iletişim bölümünden mail yoluyla bize ulaşın ve size yönelteceğimiz belgeyi doldurun. Akabinde görüşmelerimize devam edip , fizibilite çalışmasını tamamlayıp , yatırım maliyetini hesaplayarak sizinle paylaşabiliriz.

2 – Dilerseniz de bulunduğunuz lokasyonda Franchise sistemine katılabilirsiniz. Mevcut bulunduğunuz kendinize ait ve/veya kirada olduğunuz işletmenizin kroki planını bize göndererek yatırım maliyetini öğrenebilirsiniz. KROKİ , mimari çizim ve iç dizayn için en önemli noktadır. Ayrıca , tüm ekipmanlar firmamız tarafında sağlanacaktır. Anahtar Teslim Franchise işlemleri için lütfen mağazanızın krokisini bize iletin ve yatırım analizi için süreç işlemeye başlasın , siz arkanıza yaslanıp değişimi izleyin.

Her türlü soru , öneri ve iş talepleriniz için mail adresimiz ; cenk@coffeento.com

Saygılarımızla

Coffeento Aegean Roaster Coffee © – Ege Kahvecisi