Bayilik & Ürün Tedariği

Tedarik / Ürün Sipariş / Firmanıza Özel Üretim

Coffeento Aegean Roaster Coffee , Dünya ‘nın farklı ülkelerinden getirilen Kavrulmamış kahve çekirdeklerini alarak , Origin ve/veya Blend olmak üzere 2 farklı tipte hazırlayan , iletişimde olduğumuz topluluğumuzda ki özel kavurma profillerini kullanarak kavurma yapan ve kahve ile ilgili tüm ürünlerin satışını gerçekleştiren özel bir kahve kavurma atölyesi ( Specialty Coffee Roastery and Shop ) ve mağazasıdır.

Coffeento Mazağa adresinden beğendiğiniz ve/veya denemek istediğiniz ürünlere ilişkin siparişlerinizi verebilirsiniz.

Horeca kanalı için ise firmanıza özel sipariş vererek ürün tedariği ile ilgili firmamızla çalışabilir , arzu ettiğiniz niteliklere ilişkin size özel kavurma profil ve çekirdek karışımlarına sahip olabilirsiniz.

Yapmanız gerek tek şey , mail yoluyla firmamıza ulaşmanız ve talebinize ilişkin isteklerinizi bize bildirmeniz akabinde size sunacağımız teklifleri değerlendirmeniz.

Gerisi üretimimize ve sizin servisinize kalacaktır.

Coffeento Bayilik

Hali hazırda olsun yada yeni bir işletme açmış olun , kahve ile ilgili ürünlerin satışı yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Türkiye genelinde Nitelikli kahve ürünlerini , aromalı Türk ve Filtre kahveleri vb. daha bir çok kahve ürünlerinin tedariğini firmamızdan sağlayarak , kendi pazarlama ve satış ağınızda bir toptancı gibi çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Firmalar özelinde bayilik anlaşması imzalayarak bayimiz olabilir , Coffeento ürünlerini bölgenizdeki Otel , Restaurant , Cafe vb. işletmelere pazarlayarak bir toptancı gibi çalışabilirsiniz.